CMS systém WEXBO a jeho jednoduchá tvorba stránok cez WEXBO.com

CMS systém WEXBO prináša veľmi jednoduchú tvorbu web stránok a e-shopov bez akýchkoľvek programátorských alebo grafických zručností a inštalácie s úpravou priamo cez tvoj internetový prehliadač. Po vyplnení krátkeho formulára na stránke http://wexbo.com/ môžeš svoje stránky ihneď editovať, pričom založenie stránok alebo internetového obchodu netrvalo viac ako minútu.

Funkcie WEXBO variantu WEB:
Pre grafický dizajn stránok vytvorených v systéme WEXBO.com môžeš využiť dizajn niektorých z predvytvorených šablón s množstvom rôznych témat. Všetky šablóny môžeš editovať priamo na stránkach cez jednoduchý systém „Admin Smart Panel„. Prostredníctvom jeho je možné editovať farbu a dizajn všetkých šablón alebo presunieš časti stránok vďaka funkcii Drag and Drop na ľubovolné pozície.

Pre daľšie možnosti stránok je určená rozšírená administrácia, kde vytváraš články pre svoj blog, anketu pre svoj osobný prieskum alebo denne aktualizované menu pre tvoju reštauráciu a ďalších doplnkov, ktoré sa neustále pridávajú vďaka pravidelným aktualizáciám systému WEXBO úplne zadarmo.

Funkcie WEXBO navyše pre variant ESHOP:
Variant ESHOP obsahuje všetky funkcionality variantu WEB, no má aj funkcie navyše. V tomto variante je tak okrem iného možné spravovať objednávky vytvorené užívateľmi, export do fakturačných systémov alebo vybaviť reklamácie. Obsahuje funkcionality, bez ktorých by úspešný eshop nemohol fungovať, ako sú platobné brány (PayPal, GoPay, TrustPay,…), služby prepravných služieb so sledovaním zásielok (DHL, GLS, InTime,…) alebo veľmi populárne porovnávače tovarov (Pricemania, SuperDeal, Heureka,…).

Dôležité funkcie vo všetkých variantoch ako štandard:
Všetky stránky a podstránky vytvorené v systéme WEXBO sú profesionálne optimalizované v rámci SEO pre vylepšenie pozícii vo vyhľadávačoch, medzi ktoré samozrejme patrí Google, Yahoo, Bing alebo Seznam. Redakčný systém WEXBO ponúka vo svojom štandardne pre všetky stránky vytvorené v systéme responzívny dizajn, vďaka čomu sa stránky korektne zobrazia aj na tabletoch či smartfónoch. Na každú časť administrácie existuje rozsiahla nápoveda, ktorá ti dopomôže orientovať sa v systéme, no môžeš kontaktovať aj priamo podporu, ktorá tvoje otázky zodpovie do niekoľkých minút. Ďalšie informácie nájdeš na oficiálnych stránkach http://wexbo.com/features/

Cena variantov:
Variant WEB: 5 EUR/mesiac
Variant ESHOP: 10 EUR/mesiac
WEXBO cenník nájdeš na stránkach http://wexbo.com/pricing/